fbpx
21 °С Стамбул, TR
16 Июнь 2024
Меню
ВЫ ЧИТАЕТЕ ЭТО
СИЛЬНЫЕ МЫШЦЫ 5 × 5: 12-недельная программа по фитнесу и бодибилдингу Какой тип телосложения у вас | Эктоморф, Эндоморф или Мезоморф Палео диета 101: руководство для начинающих + план питания Какой метод кардио будет сжигать самый быстрый жир? Укрепление и укрепление брюшной полости | Функция, упражнения и преимущества Грудь Sharp Line | Тренировочная программа для роста мышц 8 × 8 17 причин начать бегать Спросите своего профессора по мышцам: что я должен есть до и после кардио? Красное вино: полезно ли это? Это вредно? 9 проверенных способов сбалансировать гормоны, которые контролируют ваш вес Питьевой маринованный сок: это полезно или вредно? Кетогенная диета 101: что это? Это хорошо для похудения? Мускулистый сезон | Лучшие 10 советов, как добавить объем мышцам Брюшная полость, задница и бедро: движения к «региону» 12 эффективных продуктов для борьбы и уничтожения раковых клеток Силовые тренировки для женщин | Поднимайте вес, чтобы сжигать жир, чтобы не раздувать мышцы 15 простых способов снизить уровень сахара в крови естественным путем Насколько важен завтрак? 11 основных движений йоги, которые должен практиковать каждый Креатин 101 | Что это такое и что оно делает?

Бисеп Упражнения

Vücut Geliştirme / Tümünü Gör


bisep anatomisi orig - Bisep Egzersizleri
Бицепс брахии
 

 

Наклонный молоток


inline hammer curl grafikler erkek 1 1 orig - Bisep Egzersizleri
 

inline hammer curl grafikler erkek 2 orig - Bisep Egzersizleri
 

inline hammer curl grafikler kadin 1 orig - Bisep Egzersizleri
 

inline hammer curl grafikler kadin 2 orig - Bisep Egzersizleri
 

Yapılışı:

 1. İçe dönük bir bench sehpasına iki elinizde dambıllarla oturun. Ayaklarınızdan da güç alarak sırtınızı iyice geriye yaslayın. Dambılları normal bir tutuşla yanınızda aşağı doğru sallandırın. Bu sizin başlangıç pozisyonunuz.
 2. Dirseklerinizi bükerek harekete başlayın. Hareket boyunca üst kolunuzu sabit tutun.
 3. Hareketin en tepesine geldiğinizde bir saniye duraklayın ve kollarınızı sıkın. Daha sonra yavaşça başlangıç pozisyonuna geri dönün.

Штанга Керл

 

barbell curl grafikler erkek 1 orig - Bisep Egzersizleri
 

barbell curl grafikler erkek 2 orig - Bisep Egzersizleri
 

barbell curl grafikler kadin 1 orig - Bisep Egzersizleri
 

barbell curl grafikler kadin 2 orig - Bisep Egzersizleri
 

Yapılışı:

 1. Kullanacağınız barı omuz hizasında tutarak gövdeniz dik şekilde ayakta durun. Avuç içleriniz ileriye dönük ve dirsekleriniz gövdenize yakın olmalı. Bu sizin başlangıç pozisyonunuz.
 2. Üst kollarınızı sabit tutarak nefes verin ve biseplerinizi sıkarak ağırlığı yukarıya kaldırın. İpucu: Только нижние руки должны двигаться.
 3. Bisepleriniz tamamen kasılana ve bar omuz seviyesine çıkana kadar harekete devam edin. Kasılmış pozisyonda bir saniye duraklayın ve biseplerinizi iyice sıkın.
 4. Yavaşça barı başlangıç pozisyonuna geri getirin ve nefes alın.
 5. Önerilen tekrar sayısı kadar tekrar edin.

Çeşitlendirme:

 • Biseplerinizi farklı bölgelerden hedeflemek için tutuşunuzu daha geniş veya daha dar tutabilirsiniz.

Скручиваемость паука

 

spider curl grafikler erkek 1 orig - Bisep Egzersizleri
 

spider curl grafikler erkek 2 orig - Bisep Egzersizleri
 

spider curl grafikler kadin 1 orig - Bisep Egzersizleri
 

spider curl grafikler kadin 2 orig - Bisep Egzersizleri
 

Yapılışı:

 1. Preacher sehpasının normalde oturduğunuz yerine barı yerleştirerek başlayın. Barı doğru bir şekilde hizaladığınızdan emin olun. Böylece bar dengede kalacak ve yere düşmeyecek.
 2. Preacher sehpasının önüne (normalde kolların konulduğu yerine) geçin. Normalde kollarınızı koyduğunuz yere gövdenizi ve karnınızı 45 derece açıyla yaslayarak pozisyon alın.
 3. Ayaklarınızın (özellikle ayak parmaklarınızın) yere sağlam bir şekilde konumlandırılmış olduğundan emin olun ve üst kollarınızı preacher sehpasının iç tarafındaki yastığa yerleştirin.
 4. Barı omuz hizasında ve avuç içleriniz yukarı bakacak şekilde kavrayın.
 5. Barı nefes vererek yavaşça yukarıya kaldırın. Biseplerinizi kasılmış pozisyonda sıkın ve bir saniye tutun.
 6. Barı başlangıç pozisyonuna yavaşça geri döndürün ve nefes alın.
 7. Önerilen tekrar sayısı kadar tekrar edin.

Çeşitlendirme:

 • Bu egzersizi yapmak için dambılları da kullanabilirsiniz.
 • Yalnızca dambılları preacher sehpasının normalde oturulan yerine düşmeyecek şekilde düzgün bir şekilde yerleştirdiğinizden emin olun.

Молоток локон

 
ru_RUРусский